לאחר שהחלטתי לסגור את לולאות ולסיים פעימה מקסימה ומלאת למידה, נכנסתי לתקופה קצרה של אי וודאות לגבי מה הרצון החדש שבתוכי. התמסרתי וחיכיתי בסקרנות לקולות הפנימים החדשים שיבואו לידי ביטוי. לפעמים עלה קצת חוסר נוחות באי הוודאות ויחד עם זאת היה תחושה של פתיחות אין סופית באי הידיעה הרגעית. הווקום הזה אפשר לתשוקה והחיוניות להתעורר מחדש.

לא עבר הרבה זמן עד שקול פנימי חזק, בהיר ועקשן השמיע את קולו “אני רוצה לעצב אירועים, תערוכות, אפילו כנסים, להיפתח לחו”ל ולעבוד בצוות מומחה לדבר”

למרות שלא הבנתי עד הסוף מאיפה בא הרצון החדש הזה המבטא שינוי גדול במסלול חיי, יכולתי לראות חוט מקשר לתנועה שיצרתי השנה במקביל לסטודיו לולאות. לפני שנה וחצי הצטרפותי לסטודיו רוח בחומר באוניברסיטה הקוסמית בו יצרנו כמחולל (קבוצת עבודה) תפאורות מריהיבות להרכב היללהאר.

הדגימה של יצירת התערוכות העירה בי הרבה תשוקה והנעה ליצירה מרחבית ותלת ממדית ורצון להתפתחות נוסף בתחום בדרכי העצמאית. הרגשתי שהגיע הזמן לצאת לאור בעוד רמה. הרצון הזה תפס את מקומו והתחיל להדהד בתוכי ללא הפסקה, כמו שדה נודניק לא מוותר. לאט לאט, התמסרתי לרצון ליצור אירועים והתחלתי לדבר את הקול, להיות אותו. יצרתי אתר חדש (עוד בתהליך) המשקף את הרצון, כתבתי קורות חיים חדשים, וסיפרתי לכל מי ששאל אותי מה הוא החלום החדש שלי. היה מדהים לראות שברגע ששיתפתי בחלום החדש, אנשים נפתחו ורצו לעזור לי להגשים אותו. .

היופי הוא שאל מול רצון מובהק, בהיר ומגובה – המרחב מגיב.  

ביום שסגרתי את לולאות עד הפיזי, התקשר אלי המפיק אלון דרב”ש והציע לי ליצור ווילונות מקרמה ענקיים לחתונה גדולה המתקיימת בעוד שלושה שבועות. לאחר שקלול קצר, “כן, אפשרי” עניתי.

macrame curtains in the waiting

נפגשתי עם אלון תוך יומיים, איש מקסים במיוחד שנתן לי את ההזדמנות הראשונה לעצב אירועה גדול ואיכותי. במשך שבועיים, התרחבתי, התנסיתי, למדתי וגיליתי יכולות ותשוקה לעיצוב מחחבים שלא הכרתי עד היום. כל התהליך העיר בתוכי מלא תאים של רצון ליצור בגדול, לשחק, לשלב חומרים וכוונים על מנת ליצור מחרב אסתטי, מפתיע ומלא בחיוניות. היה פשוט מהמם.
בימי הקמה, עבדו יחד שילוב של בעלי מקצוע : עיצוב, סאונד, תאורה, בניה, קייטריג ועוד, שיצרו יחד בעידון ורעות מרחב כל כך יפה, אסתטי ואנרגטי.. האווירה בימי ההקמה השתקפה בחתונה שהמשיכה את היופי ,הנעימות ואהבה המערסל.

ולאור כל הדרך הזו הייתי מוקפת באנשים תומכים נדיבים ואוהבים רצו לעזור לי לצאת לדרך החדשה. צוות המקרמה שבזכות עד עסף הצלחנו ליצור 30 ווילונות ענקיים בתוך שבועיים , צוות ההקמה שמתח בנדיבות את כל הגבולות שלעצמו ואלון המפיק שדרכו למדתי בעוד רמה מה זה לאפשר, לסמוך לתמוך כדי לאפשר גדילה והתפתחות. הוא היווה עבורי מראה מקום מהותי.

הודיה גדולה לכל אחד ואחד.

אז מה היה לנו ?
רצון מובהק לפסוע בדרך חדשה – התמסרות אליה – יצירת בריאה המשתקפת במציאות במידיות עם ההזמנה להצטרף לעיצוב האירוע – אפשור לחדש המוביל ללמידה חדשה – רכישת מיומנויות חדשות – הכרה בערך והיפתחות.  ממש כיף גדול והרבה חיוניות חדשה מתעוררת.
מזמינה אותכם להכיר במעגל העוצמה של האפשור מהאוניברסיטה הקוסמית שבדיוק מדבר על זה. כלי לעבודה התפתחותי מהמם ! http://www.cosmic-university.com/כתבה/מעגל-העוצמה-של-האפשור

ובהמשך לזה אני כורזת ומזמינה לכל מי שרוצה עיצוב אירועים, תערוכה ,פרויקט ייחודי – לפנות אלי להצעה. אני כל כולי בדבר עם הרבה תשוקה, רצון וחדשנות .

סטפני הררי – מעצבת אירועים – 052-6426654

PS: התמונות של החתונה התפרסמו ממש בדרוב …..
20171006_115811-01

Share:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on whatsapp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *